BOTOX ORAZ NOWE ZABIEGI NA WŁOSY.

BOTOX NA WŁOSY

Jesień, to idealny czas, aby zadbać o poprawę kondycji włosów naszych klientów.

Innowacyjna kuracja do włosów każdego rodzaju na bazie keratyny, oleju arganowego, naturalnego kolagenu, kwasu hialuronowego. Regeneracja, połysk, tekstura i odżywienie przy jednoczesnej wyrównanej gospodarce wodnej włosów. KERATYNA – nawilżający i filogenetyczny składnik naprawia strukturę i ochronną warstwę włókien uszkodzonych chemicznie i przez czynniki fizyczne. OLEJ ARGANOWY – walczy przeciwko upływowi czasu. NATURALNY KOLAGEN – nawilża, odżywia włosy i przywraca je do dawnej świetności. KWAS HIALURONOWY – głęboko nawilża, posiada zdolność do utrzymania wody w ilości odpowiadającym tysiące razy większej niż jego własna masa.

KERATYNOWE WYGŁADZANIE WŁOSA

Zabieg dający potrójny efekt wygładzania, nabłyszczania i błyskawicznego odżywienia. Włosy po zabiegu natychmiast stają się wygładzone, łatwe do opanowania, gładkie, elastyczne i niepuszące się. Formuła produktów nie zawiera szkodliwych parabenów i mocnych konserwantów. Tam gdzie jest to możliwe związki chemiczne zastępuje natura. Produkty zawierają keratynę triónica i płynne złoto, produkt w 100% bezpieczny. Do wyboru proponujemy trzy rodzaje intensywności zabiegu w zależności od potrzeb klienta.

INFUSION GOLD PLUS

Kuracja z płynnym złotem i keratyną triónica. Pierwsza uniwersalna kuracja która jednoczy trzy cenne oleje – ARGANOWY, LNIANY i JOJOBA.  Efekty – intensywna ochrona, głębokie nawilżenie, natychmiastowe odmłodzenie. Zapobiega puszeniu się włosów, włosy maja nową strukturę są jedwabiście gładkie i lekkie.

INFUSION GOLD (A+B)

Kuracja wielu składników regenerujących wysokiej jakości. Aktywna keratyna, płynne złoto oraz mikrocząsteczki 24-karatowego złota regenerują włókna włosa, uszkodzone w wyniku działania światła słonecznego, zanieczyszczeń i środków chemicznych.

 Magic_1_grafika-300x30020140430_112716KERATIN GOLD FORMAS

Elastyczna stylizacja przy użyciu płynnego złota i czystej keratyny. Formuła, która rewolucjonizuje stylizację dzięki idealnemu wyważeniu pomiędzy nawilżeniem włosów oraz trwałością fryzury. Zaskakujące  efekty zwiększonej objętości, długotrwały zanik puszenia się włosów oraz ochrona przed wilgocią. Wszystko to dla wydłużenia efektu elastycznych fryzur. Połysk, nawilżenie i zniewalająca miękkość.